Polski producent siłowników hydraulicznych

 • silowniki

Siłowniki teleskopowe do samochodu

Jako polski producent siłowników hydraulicznych oferujemy szeroki zakres rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Siłowniki hydrauliczne produkowane są przez nas na zamówienie, spełniają najwyższe standardy jakości, a także zapewniają pełną niezawodność i wydajność bez względu na warunki ich zastosowania. Nasza firma specjalizuje się również w produkcji siłowników hydraulicznych teleskopowych, przeznaczonych do unoszenia klapy bagażnika. Każdy siłownik teleskopowy hydrauliczny dedykowany jest konkretnym modelom samochodów. Jako producenci siłowników hydraulicznych gwarantujemy Ci ich bezproblemowe działanie i użyteczność przez długi czas.

Siłowniki teleskopowe hydrauliczne znajdują zastosowanie m.in. w systemach podnoszenia i opuszczania do samochodu, gdzie wymagane jest skuteczne działanie przy dużych obciążeniach. Sprawdź naszą ofertę tych urządzeń już dziś!

Rodzaje oferowanych przez nas siłowników – tłokowe i beztłokowe

Na naszej stronie widnieje szeroki wybór produktów, w tym siłowniki tłokowe. Są one jednymi z najważniejszych elementów układu hydraulicznego – przekazują energię mechaniczną z czynnika roboczego, umożliwiając ruch części napędzanych hydraulicznie. Biorąc pod uwagę budowę i sposób działania, siłowniki tłokowe dzielimy na jedno- oraz dwutłokowe. U nas zaopatrzyć się można również w siłowniki beztłokowe – hydrauliczne nurnikowe. Siłowniki nurnikowe to specjalny rodzaj cylindra jednostronnego, który występuje wyłącznie w odmianach beztłokowych i rozwija jedynie siłę pchającą. Ciecz robocza doprowadzana jest do cylindra jednym przewodem, co powoduje wysunięcie nurnika. Zarówno siłowniki nurnikowe, jak i nierdzewne są odpowiednie do zastosowań w warunkach agresywnych środowisk, zapewniając długotrwałą niezawodność w każdym środowisku. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu producenci siłowników hydraulicznych stale doskonalą swoje produkty, oferując coraz bardziej efektywne i wszechstronne rozwiązania dla różnych branż.

Pełna oferta siłowników hydraulicznych jednostronnego i dwustronnego działania

W pełnej ofercie naszej firmy znajdują się różnorodne rozwiązania w postaci siłowników hydraulicznych. Posiadamy siłowniki jednostronnego działania charakteryzujące się prostotą konstrukcji, a także gwarantujące precyzyjne działanie przy minimalnym zużyciu energii, idealne do zastosowań, gdzie oszczędność jest kluczowa. Siłownik jednostronnego działania wykorzystuje sprężone powietrze doprowadzane do jednej strony tłoka, co pozwala na jego ruch tylko w jednym kierunku. Mechanizm ten umożliwia wykonanie suwu tłoka na zewnątrz lub do wewnątrz, w zależności od typu siłownika (pchającego lub ciągnącego). Siłownik jednostronnego działania to jeden z rodzajów siłowników pneumatycznych. Tego typu elementów używa się głównie w przemyśle ciężkim, gdyż doskonale radzą sobie one z generowaniem mocy niezbędnej do działania maszyn. Dostępne u nas siłowniki hydrauliczne jednostronne wykorzystywane są do pracy w branżach: spożywczej, metalurgicznej czy drzewnej. W naszej ofercie znajdują się również siłowniki podwójnego działania, które umożliwiają zarówno pchanie, jak i ciągnięcie, co sprawia, że są wszechstronne oraz efektywne w wielu dziedzinach. Siłowniki teleskopowe dwustronnego działania są idealne do zastosowań wymagających zmiennej długości i dużych sił w obie strony. Mogą być używane wszędzie tam, gdzie potrzebne są ruchy regulacyjne w dwóch przeciwnych kierunkach i synchroniczne. Siłowniki elektryczne dwustronne zapewniają precyzyjną regulację siły bez konieczności stosowania układów hydraulicznych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów.

Siłowniki dwustronnego działania z jednostronnym lub dwustronnym tłoczyskiem

Siłowniki pneumatyczne są powszechnie stosowane w różnych gałęziach przemysłu, dzięki swojej prostocie i wydajności. Siłownik pneumatyczny z dwustronnym tłoczyskiem jest jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzajów siłowników pneumatycznych. Składa się on z cylindra, w którym porusza się tłoczek. W przemyśle spożywczym i farmaceutycznym siłowniki pneumatyczne z dwustronnym tłoczyskiem są stosowane do poruszania wózków transportowych, podawania składników do mieszalników oraz krojenia mięsa. W przemyśle motoryzacyjnym z kolei elementy te znajdują zastosowanie w produkcji samochodów, w tym w procesie lakierowania, obróbki skrawaniem i formowaniu.

W zależności od tego, czy potrzebujesz siłownika dwustronnego działania z jednostronnym, czy dwustronnym tłoczyskiem, fachowo doradzimy, a także wykonamy wersję siłowników pneumatycznych w standardowym oraz niestandardowym zakresie średnic i skoków. Zapraszamy do kontaktu indywidualnego – służymy fachową poradą.

Siłowniki

 • jednostronnego działania – nurnikowe
 • jednostronnego działania – tłokowe
 • dwustronnego działania
 • teleskopowe
 • ciśnienia robocze – dowolne
 • prędkości robocze – dowolne
 • mocowanie – wg potrzeb klienta
 • wykonanie – stal węglowa konstrukcyjna
 • stale nierdzewne
 • części składowe do siłowników
  • logotypy_firm_1
  • logotypy_firm_2
  • logotypy_firm_3
  • logotypy_firm_4
  • logotypy_firm_5
Producent siłowników – siłowniki hydrauliczne na zamówienie, producent siłowników pneumatycznych, siłowniki teleskopowe, siłownik dwustronnego działania z dwustronnym tłoczyskiem | Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016
Do góry